Kurlingu segavõistkondadesse kuuluvad kaks meest ja kaks naist. Eestit esindab MMil koosseisus Anna Gromova, Andres Jakobson, Kaidi Elmik ja kapten Mihhail Vlassov.

Segavõistkondade MM toimus Šotimaal, Aberdeenis, MMil võistleb tänavu 35 võistkonda, kes on jagatud nelja alagruppi. Eesti esindus võistles alagrupis D, kus vastasteks on Holland, Itaalia, Horvaatia, Hispaania, Ameerika Ühendriigid, Saksamaa ja Wales.

Iga alagrupi esimene võistkond pääseb otse veerandfinaali, alagrupi 2. ja 3. koht mängivad kvalifikatsiooni mängu. Veerandfinaalid toimuvad reedel ning maailmameister segavõistkondade kurlingus selgub laupäevases finaalis.

Šotimaal toimuvatel kurlingu segavõistkondade maailmameistrivõistlustel lõpetab Eesti võistkond kahe võidu ja viie kaotusega jäi Eesti oma alagrupis 6.kohale ning kohamängudele ei pääsenud.

Eesti kurlinguvõistkond võitis MMil seitsmest peetud kohtumisest kaks. Võidud saavutati Hollandi esinduse üle tulemusega 5:4 ja Walesi esinduse üle tulemusega 10:7. Vastu tuli võtta ka mitu järjestikust kaotust. Teises kohtumises pidid eestlased tunnistama Itaalia ülekaalukat paremust tulemusega 11:5 ning kolmandas mängus Horvaatia paremust 4:5. Kaotusi tuli vastu võtta ka Saksamaa esinduselt 8:7, Hispaanialt 10:1 ja USA esinduselt 9:6.