Tallinnas toimunud segapaaris kurlingu MK-etapil tuli Eesti tugevaim kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill Euroopa tipptasemel võistkondade konkurentsis kolmandale kohale. Turniiri võit läks sel korral Saksamaale.

Tallinnas toimunud segapaaris kurlingu MK-etapil “8th Tallinn Masters Mixed Doubles 2024” jõudsid Eestit esindanud võistkondadest lõppvooru Karoliine Kaare ja Marten Padama ning Marie Kaldvee ja Harri Lill. Eestlased kohtusid veerandfinaalis omavahel ning kohtumisest väljusid võitjatena Kaldvee ja Lill tugeva ülekaaluga 10:2.

Poolfinaalis oli Kaldvee ja Lille vastaseks turniiri hilisem võitja Saksamaa kurlingupaar Abbes ja Harsch. Mäng lõppes paraku vastase napi ülekaaluga 6:5.

Pronksimängus kohtusid Kaldvee ja Lilli Saksamaa esindusega Schöll ja Sutor ning võit tuli Eestile tugeva ülekaaluga 10:5. Tasavägise mängu viimases 7. voorus võitis Eesti kurlingupaar korraga 5 punkti, mis otsustasid mängu tulemuse.

MK-etapi finaalis kohtusid Poola ja Saksamaa kurlingupaarid ning kohtumine lõppes sakslaste võiduga 9:6.

Traditsiooniline MK-etapp WCT Tallinn Masters Mixed Doubles toimus Tallinnas 8. korda. Segapaaris kurlingu MK-etappe toimub Tallinnas ühel hooajal kaks. Kokku osales 15 võistkonda, neist neli Eestist. Lisaks olid Tondiraba jäähallis võistlemas Saksamaa, Taani, Ukraina, Austria, Holland, Türgi, Soome ja Poola esindused.

Mängude tulemused: https://worldcurlingtour.org/md/event/871