Eesti naiskond ei pääsenud nädalavahetusel Tallinnas toimunud naiste kurlingu MK-etapil alagrupist edasi. Turniiri võidu viis koju hoopis Läti naiskond Evelina Barone juhtimisel.

MK-etapi WCT Tallinn Ladies Challenger 2023 teisele kohale tuli turniiri soosik Türgi esindusnaiskond, kes mängib tänavusel EMil tugevaimas A-alagrupis. Turniiri kolmanda koha sai Saksamaa juunioride koondis.

Eesti naiskond Marie Kaldvee juhtimisel sel korral alagrupist edasi ei pääsenud ning pidi leppima üldtabeli 8. kohaga.

MK-etapp WCT Tallinn Ladies Challenger toimus Tallinnas seitsmendat korda ning osales 12 võistkonda Eestist, Ungarist, Inglismaalt, Leedust, Lätist, Poolast, Türgist, Austriast, Ukrainast ja Saksamaalt.

Eesti võõrustab sel hooajal viit rahvusvahelist MK-etappi. Kurling on rahvusvaheliselt üks kõige kiiremini kasvavaid talispordialasid. Tegemist on olümpiaalaga, mida saavad harrastada väga erineva vanuse ja füüsilise ettevalmistuse ning ka liikumispuudega inimesed. Kurlingut on võimalik harrastada nii perekeskselt, kui ka kolleegidega. Eestis saab kurlingut mängida regiooni parimaid tingimusi pakkuvas Tondiraba jäähallis, kurlingu hooaeg kestab Eestis mai lõpuni.