12-14.mail toimunud meistrivõistlustel selgusid Eesti meistrid segavõistkondade arvestuses ning võitjaks tuli Eesti ja ka maailmatasemel kurlingu tippmängija Harri Lille võistkond, mis läbis turniiri ühegi kaotusteta.

Eesti meistritiitliga kaasneb võistkonnale õigus Eesti esindamiseks tulevastel  segavõistkondade maailmameistrivõistlustel Šotimaal, Aberdeenis. Kurlingu segavõistkondadesse kuuluvad kaks meest ja kaks naist ning Eesti meistritiitli sai võistkond koosseisus Harri Lill (kapten), Erika Tuvike, Karl Kukner ja Karoliine Kaare.

Kokku võistles Eesti meistritiitli eest viis võistkonda, kes mängisid omavahel läbi alagrupi mängud. Lille võistkond tagas tugevate alagrupimängude tulemusega endale koha otse finaalis, kus kohtuti Marie Kaldvee võistkonnaga. Finaalkohtumine lõppes Lille võistkonna võiduga 5:3. Ühegi kaotuseta turniiri läbinud Lille võistkond kogus viis võitu.

Poolfinaalis kohtusid Marie Kaldvee ja Eduard Veltsmani võistkonnad. Võitjaks tuli Kaldvee tiim veenva tulemusega 9:2. Kaldvee võistkond mängis koosseisus Marie Kaldvee (kapten), Tarvin Kaldvee, Liisa Turmann ja  Tõnis Turmann. Veltsmani võistkond võistles koosseisus Eduard Veltsman, Anna Gromova, Erkki Lill ja Triin Kukk ning sai EMil kolmanda koha ja pronksmedali.

Segavõistkondade  maailmameistrivõistlused toimuvad järgmisel kurlinguhooajal selle aasta oktoobris Šotimaal, Aberdeenis. Tegemist on kurlingu ajaloos seitsmenda segavõistkondade MMiga.

Eesti meistrid kurlingu segavõistkondade arvestuses selgusid nädalavahetusel Tondiraba jäähallis ning ühtlasi on tegemist selle kurlinguhooaja viimase meistrivõistlusega. 2023. aasta Eesti meistrivõistlused kurlingus on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale. Võistlusel esikolmikusse jõudnud sportlased teenivad EOK 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid.