Nädalavahetusel toimunud meistrivõistlustel selgusid Eesti meistrid segavõistkondade arvestuses ning võitjaks tuli Harri Lille võistkond, mis läbis turniiri ühegi kaotusteta.

Lille võistkond tagas tugevate alagrupimängude tulemusega endale koha otse finaalis, kus kohtuti teise alagrupi võitja Karl Kukneri poolt juhitud võistkonnaga.

Finaalis tuli võitjaks Lille võistkond tulemusega 5:4. Kaotusteta turniiri läbinud Lille võistkond kogus viis võitu. Eesti meistritiitli sai võistkond koosseisus Harri Lill (kapten), Erika Tuvike, Marten Padama ja Karoliine Kaare. Hõbemedalistid mängisid koosseisus Karl Kukner, Triin Madisson (kapten), Tanel Toomväli ja Kaidi Elmik.

Pronksimängus alistas Andres Jakobsoni võistkond Siim Seina poolt juhitud võistkonna tulemusega 5:4. Pronksmedali võitjad mängisid koosseisus Andres Jakobson (kapten), Margit Peebo, Olari Kalvik ja Marcella Tammes.

Kurlingu segavõistkondadesse kuuluvad kaks meest ja kaks naist ning kokku osales Eesti meistrivõistlustel kaheksa võistkonda, kes mängisid kahes alagrupis. Tegemist on selle kurlinguhooaja viimase meistrivõistlusega.

Kurling on rahvusvaheliselt üks kõige kiiremini kasvavaid talispordialasid. Tegemist on olümpiaalaga, mida saavad harrastada väga erineva vanuse ja füüsilise ettevalmistusega inimesed. Mängu saavad harrastada ka liikumispuudega inimesed. Kurlingut on võimalik harrastada nii perekeskselt, kui ka kolleegidega. Eestis saab kurlingut mängida regiooni parimaid tingimusi pakkuvas Tondiraba jäähallis ning kurlingu hooaeg kestab Eestis mai lõpuni.