Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill lõpetas Tallinnas toimunud kõrgetasemelise MK-etapi kolmanda kohaga.

Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill jõudis võistlusel poolfinaalini, kuid pidi seal tunnistama Norra segapaari Martine Rønning ja Mathias Brænden paremust tulemusega 4:7. Pronksimängus oli eestlaste vastaseks Norra kurlingupaar Maia Ramsfjell ja Magnus Ramsfjell. Tasavägise mängu võitja selgus alles lisavoorus ning võit tuli Eestile tulemusega 7:6.

Tondiraba jäähallis toimunud MK-etapi lõppvooru jõudis sel korral neli Norra võistkonda, kellest kolm jõudsid kohamängudele. Veerandfinaalis pidi kaotuse vastu võtma võistluse favoriidiks peetud Šveitsi kurlingupaar Jenny Perret ja Martin Rios. Nende vastaseks olid Maia Ramsfjell ja Magnus Ramsfjell, kellest said Eesti kurlingupaari vastased pronksimängus.

MK-etapi finaalis kohtusid kurlingupaarid Rønning/Brænden ja Skaslien/Nedregotten, kes mõlemad on varasemalt võitnud kaks Tallinnas toimunud MK-etappi. Sel korral võidutsesid 2022. aasta Pekingi olümpiamängude hõbemedalistid Kristin Skaslien ja Magnus Nedregotten.

Eesti segapaaridest võistles MK-etapil kurlingupaar Kaidi Elmik ja Karl Kukner, kes sel korral võistluse lõppvooru ei pääsenud.

Segapaaris kurlingu MK-etapp WCT Tallinn Mixed Doubles International 2023 toimus Tallinnas kaheksandat korda ning võistles 18 võistkonda 11 riigist. Tuleval nädalavahetusel toimub Tallinnas MK-etapp meeste kurlingus. Regiooni parimaid kurlingu mängimise võimalusi pakkuv Tondiraba jäähall võõrustab sel hooajal viit rahvusvahelist MK-etappi.

Mängude tulemused: https://worldcurlingtour.org/md/event/800