Eesti kurlingupaar Harri Lill ja Karoliine Kaare tuli Šveitsi maailmakarika etapil Mixed Doubles Gstaad kolmandaks, korrates eelmise aasta tulemust.

Kurlingumängija Harri Lill kommenteeris, et konkurents oli turniiril tihe ning teiste seas oli esindatud ka maailma edetabelit pikalt juhtinud ning hetkel 5. kohal olev Šveitsi kurlingupaar Perret ja Rios. “Šveitsi MK-etapi tulemus lisab ilmselt punkte ka Kaldvee/Lill tiimile, sest maailma edetabelis lähevad arvesse nii meesmängija kui ka naismängija tulemused,” selgitas Lill.

Tugevaks vastaseks kujunes eestlaste jaoks Rootsi kurlingupaar Westman ja Ahlberg, kes asub maailma edetabelis 12. kohal ning kellega kohtuti poolfinaalis. Kohtumine kujunes tasavägiseks, kuid eestlased pidid tunnistama vastase paremust tulemusega 4:6. Mängu tulemuse otsustas seitsmes voor, kuhu eestlased läksid küll eduseisus, kuid vastasel õnnestus võita kolm otsustavat punkti.

Pronksimängus pidid Lill ja Kaare minema vastakuti Šveitsi kurlingupaariga Schwaller ja Schwaller, kuid korraldajad tulid vastu vastase soovile ning lõpptulemusena jagati kaks kolmandat kohta.

Tuleval nädalavahetusel mängivad Lill ja Kaare MK-etappi Poolas.