Eesti kurlingupaar saavutas Šveitsi MK-etapil kolmanda koha
 
Eesti kurlingupaar Harri Lill ja Karoliine Kaare jõudis Šveitsis toimunud MK-etapil poolfinaalini ning saavutas Euroopa parimate võistkondade konkurentsis 3. koha.

Turniiri võitjaks tuli Šveitsi kurlingupaar Rupp/Wunderlin, kellele Lill ja Kaare kaotasid poolfinaalis tulemusega 7-5. Pronksimängus võitsid Lill ja Kaare Saksamaa kurlingupaari Schöll/Sutor tulemusega 8-4 ning eestlaste tulemuseks on turniiri 3. koht. Tegemist on Eesti võistkonna parima tulemusega kõrgetasemelisel Berni MK-etapil.

Kokku kogusid Lill ja Kaare turniiri jooksul kuus võitu ja kolm kaotust. Eesti kurlingumängija Harri Lill kommenteeris, et on tulemusega rahul. “Poolfinaalis tuli meil vastu võtta vastastelt napp kaotus, kuid turniiri jooksul õnnestus meil neid ka võita. Oleme turniiri tulemusega väga rahul.”

Bernis peetud MK-etappi peetakse Euroopa tugevaimaks segapaariskurlingu turniiriks, tänavu võistles seal 16 võistkonda.

Eesti kurlingunaiskond Marie Kaldvee juhtimisel võistles nädalavahetusel Rootsis Nordic Curling Tour etapil. Eesti naiskonnal ei õnnestunud sel korral alagrupist edasi pääseda, turniiri jooksul koguti kaks võitu ja kolm kaotust. Turniiri esikolmiku moodustasid lõpuks kõik Eesti alagrupis olnud võistkonnad ehk sel korral alustasid eestlannad oma teekonda turniiri tugevaimas alagrupis. Eesti naiskonna tulemuseks on 7. koht  11 võistkonna konkurentsis.

Segapaaride MK-etapi 7. Mixed Doubles Bern tulemused – https://worldcurlingtour.org
Nordic Curling Tour etapi tulemused: http://jonkopingcurling.se/MTT2022.aspx