Eesti kurlingupaar Marie Kaldvee ja Harri Lill tuli kodusel MK-etapil teiseks, jäädes finaalis napilt alla Norra kurlingupaarile.

Alagrupimängud läbisid Kaldvee ja Lill kaotuseta ning kindlustasid endale koha poolfinaalis. Poolfinaalis alistasid eestlased Soome kurlingupaari Bonnie Nilhamn ja Paavo Kuosmanen  tugeva ülekaaluga 9:3.

Finaalmängus oli Eesti segapaari vastaseks Norra esindus Martine Rønning ja Mathias Brænden. Pingeline kohtumine sai otsustatud viimases mänguvoorus, paraku tuli eestlastel tunnistada Norra kurlingupaari paremust tulemusega 9:8. Marie Kaldvee ja Harri Lille tulemuseks on seega MK-etapi WCT Tallinn Masters Mixed Doubles 2023 teine koht.

Marie Kaldvee ja Harri Lille jaoks oli kodumaine MK-etapp viimaseks ettevalmistavaks turniiriks järgmisel nädalalõpul toimuvate Eesti meistrivõistluste eel, kus nad asuvad kaitsma Eesti meistritiitlit.

Segapaaris kurlingu MK-etapp WCT Tallinn Masters Mixed Doubles 2023 toimus Tallinnas seitsmendat korda. Kõrgetasemelisel turniiril olid esindatud Eesti, Soome, Leedu, Šveitsi, Austria, Hollandi, Norra ja Itaalia segapaarid.

Mängude tulemused: https://worldcurlingtour.org/md/event/698