Meil on hea meel kutsuda uusi liikmeid liituma meie ratastoolikurlingu võistkonnaga!
Kui otsid põnevat ja kaasahaaravat sportlikku tegevust, kus saad parandada oma oskusi, tutvuda uute inimestega ja olla osa toetavast kogukonnast, siis see kutse on just Sulle.
Miks liituda meiega?
1. Kaasahaarav spordiala: Kurling pakub väljakutset nii füüsiliselt kui ka vaimselt.
2. Toetav kogukond: Meie võistkond koosneb sõbralikest ja toetavatest liikmetest.
3. Treeningud ja võistlused: Pakume regulaarselt treeninguid ning võimalusi osaleda nii kohalikel kui ka rahvusvahelistel võistlustel.
4. Arenguvõimalused: Meie kogenud treenerid aitavad Sul oma oskusi täiustada ja saavutada isiklikke eesmärke.
Kellele see on mõeldud?
Ootame kõiki ratastooli kasutajaid, kes soovivad proovida midagi uut ja põnevat. Varasem kogemus ei ole vajalik – treener juhendab Sind kõiges, mida vaja teada.
Kuidas liituda? Huvi korral võta ühendust:
E-post: aleksander@axendo.ee
Telefon: +372 510 3905
Facebook: https://www.facebook.com/ratastoolicurling
Tule ja liitu meiega, et kogeda rõõmu ja põnevust!
Ootame Sind!
Sanka (treener) ja võistkond
See spordiala on avatud kõigile liikumispuudega sportlastele, kelle puue mõjutab eelkõige alakeha liikuvust. Sinna hulka kuuluvad näiteks selgroo vigastused, tserebraalparalüüs, polüskleroos ning mõlema jala amputatsioon.
Võrreldes tavakurlinguga on reeglid samad, kuid on mõningaid erisusi. Võistkonda kuuluvad nii mehed ja naised. Võistkond mängib samal jääl ja samade kividega nagu tavamängijad. Ratastooli mängijad viskavad kive ratastoolis istudes spetsiaalse viskepulga abil ja kivi liikumisteed ei harjata.
Ratastoolikurling tegi oma paraolümpia debüüdi 2006. aastal Torinos. Eestis alustati ratastoolikurlingu mängimist 2015 Tondiraba jäähallis. Eesti ratastoolivõistkond tegi oma paraolümpia debüüdi 2022. aastal Pekingis.
Eesti Curlingu Liidu, Eesti Paralümpiakomitee ja Eesti Invaspordi Liiduga koostöös korraldvad avatud treeninguid Tondiraba jäähallis.